Hallo  

We missen jullie! En dat meen ik echt. Ik mis het contact met alle leden, tijdens de speelochtenden, crea avonden of borrels. Daar kreeg ik – en ook de andere bestuursleden – altijd veel energie van.

Met die energie kunnen wij altijd enthousiast nieuwe ideeën bedenken en nieuwe activiteiten organiseren.

Helaas staan de meeste activiteiten nog steeds ‘on hold’. Zodra de maatregelen het weer toelaten weten we elkaar te vinden, ja toch? Gelukkig was er afgelopen weken toch een klein beetje ‘echt’ contact met een aantal van jullie. 

Want, om te laten merken hoe zeer we onze leden waarderen hebben we een aardigheidje uitgedeeld – hiervoor wil ik de andere bestuursleden (vooral Jacqueline) en John Macleane van Jumbo Westeraam hartelijk bedanken! (zie de foto’s verderop)
 Gezellige groet – namens het bestuur,
Rianne
PS. Dit is de laatste nieuwsbrief in deze stijl. Vanaf nu willen we meer via de social media kanalen met jullie in verbinding komen – en blijven. Via deze kanalen gaan we nieuwtjes, tips en andere leuke berichten met jullie delen. Volg je ons al? Laat zeker een berichtje achter, vinden we leuk. Via de knoppen hieronder (website / facebook / instagram / email) kun je ons bereiken.